İstanbul

Electrolux Servis Acıbadem

Türkiye’de Electrolux markalı tüm ev elektroniği ürünleri gibi markanın elektrikli süpürge modelleri de son derece yoğun şekilde kullanılmaktadır. Kullanım sayısının yüksek seviyede olmasından mütevellit Electrolux elektrikli süpürge servisi hizmetlerimize yoğun bir talep oluşmaktadır. Çok uzun yıllardır İstanbul’un Acıbadem semtinde faaliyet gösteren firmamız, her çalışmasında yakaladığı yüksek başarı standartları ile de çok yüksek bir güvenirliliği ve hizmet kalitesine sahiptir. Bu nedenle de Electrolux elektrikli süpürge kullanıcısı olan bölgedeki her tüketici tarafından elektrikli süpürge arızaları için Electrolux Servis Acıbadem merkezimize başvuru gerçekleştiriliyor.

Acıbadem semtinde tüketicilerin bizlere olan güvenini boşa çıkartmamak adına her gün daha fazla özveri ve daha fazla hassasiyet ile çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Müşterilerimizin cihazlarına ilişkin hiçbir sorunun çözümsüz kalmaması bizim için çok önemlidir. Bunu sağlarken ise kesinlikle fahiş fiyatlandırmalar gibi tüketicilerimizi mağdur edebilecek hizmet yaklaşımlarında bulunmamaktayız. Dolayısıyla Acıbadem semtinde Electrolux süpürge modelindeki teknik arızalara ilişkin ihtiyaç duyduğunuz profesyonel servis hizmetini almak için firmamızın iletişim numaralarını arayarak, kolayca servis randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Acıbadem Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Acıbadem – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 563 62 76
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com