İstanbul

Electrolux Servis Samandıra

Electrolux teknolojisiyle yaşam alanlarında yüksek konfor standartlarını yakalayanlar için bu konforun devamlılığını sağlama sorumluluğunu üstleniyoruz. Bu doğrultuda Electrolux Servis Samandıra şubemizde bölge için uluslararası standartlarda süpürge servisi hizmetleri sağlamaktayız. Süpürge teknolojisine ilişkin bilgi ve deneyime sahip teknik personellerimiz ile cihazınızdaki her sorun için yanıt verebilmekteyiz. Electrolux teknolojisine uygun olarak dizayn ettiğimiz servis altyapımız üzerinden süpürgenizde mevcut olan her bir soruna yönelik olarak dinamik ve kaliteli çözümler üretmekteyiz.

Maksimum Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde elektrikli ev aletlerinin kullanımı yüksek seviyede olduğundan bu ürünlere ilişkin servis ihtiyacı da doğal olarak, paralel artış göstermektedir. Bu nedenle piyasada çok sayıda yetersiz altyapıya sahip olan servis hizmeti bulunuyor. Electrolux süpürge servisi hizmetleri konusunda hem güvenilir hem de ekonomik hizmetlerden yararlanabilmeniz amacı ile servis merkezimizde garantili çalışma gerçekleştirmekteyiz. Tüm servis müdahalelerimiz için yasal olarak geçerliliğe sahip olan 1 yıl garanti desteği vermekteyiz. Her müşterimiz istisnasız olarak bu servis desteğimizden dinamik şekilde yararlanabilmektedir. Garantili, ekonomik ve güvenilir servis hizmetleri için iletişim numaralarımızdan hemen arıza bildirimlerinizi oluşturabilirsiniz.

Samandıra Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Samandıra – Sancaktepe – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 232 27 36
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com