Kocaeli

Electrolux Servis Yahyakaptan

Dünyanın en çok kullanılan süpürge markalarından biri olan Electrolux marka süpürgeler temizliği en güzel yapacağınız, yorulmadan sıkılmadan en konforlu şekilde yapacağınız süpürgelerden birisi. İşinizi kolaylaştıran, her türlü ihtiyacınıza göre özellikler eklenen, istediğiniz şekilde ayarlayabildiğiniz bu süpürgelerle temizlik gerçekten çok zahmetsiz. Günümüzdeki en önemli şeyin zaman olduğunu biliyoruz. Electrolux süpürgelerle hem zamandan tasarruf hem de enerjiden tasarruf edebilmek çok cazip. Bu süpürgede her şey sizin istediğiniz gibi.

Çok özellikli bu süpürgeleriniz nadir de olsa pürüz çıkardığı zaman tabi ki Electrolux Servis Yahyakaptan şubemiz sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırıyor. İlgili, bilgili, tecrübeli teknik servis elemanlarımızla süpürgelerinizin bakımını, tamirini en iyi ve ekonomik şekilde yapıyoruz. Bu şekilde uzun kullanım ömrü ve yüksek potansiyel ile daha rahat şekilde devam etmenizi sağlıyoruz.

Önemli olan; temizlikte vazgeçilmez elektronik eşyamız olan süpürgelerin tamirinin de bakımının da en kısa sürede en iyi şekilde yapılması ve firmamız size bunun garantisini veriyor. Çünkü vermiş olduğumuz hizmete, hatta varsa yaptığı parça değişimine 1 yıl süreyle de garanti sağlıyoruz. Her türlü probleminizde firmamıza ilgili telefon numarasından ulaşmanız yeterlidir.


Yahyakaptan Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Yahyakaptan – İzmit
Çağrı Merkezi: 850 495 07 18
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com