İstanbul

Electrolux Servis Koşuyolu

Electrolux markalı elektrikli süpürge kullanıcıysanız firmamıza başvuruda bulunarak, cihazınızdaki arızaların en hızlı şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Sektörel tecrübeye sahip uzman teknik personellerimiz ve Electrolux teknolojisiyle eş güdümlü servis altyapımız ile tüm Electrolux elektrikli süpürgelerinizin arızasının giderilmesini sağlıyoruz. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz Koşuyolu semtinde Electrolux markalı tüm elektrikli süpürge modelleri için modern çağ standartlarına uygun servis hizmeti alabilirsiniz. Bunun için Electrolux Servis Koşuyolu firmamıza Electrolux elektrikli süpürgenizdeki arızanıza istinaden başvuru gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Hızlı Electrolux Servisi

Electrolux markalı elektrikli süpürgenizin arızasına ilişkin olarak firmamızın iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli müşteri ilişkileri personellerimiz tarafından arızanıza ilişkin kayıt oluşturarak, Koşuyolu semtinde adresinize en yakın lokasyonda bulunan ekiplerimiz yönlendirilir. Bu sayede hiçbir zaman kaybına mahal vermeden, uzman ekiplerimizin adresinize ulaşmalarını sağlayabilmekteyiz. Teknik ekipman ve Electrolux süpürge yedek parçaları yönünden tam donanımlı olan servis araçlarımız sayesinde komplike olmayan arızalarınız yerinde giderilir. Diğer arızalarınız için cihazınız servis ekiplerimizce servis merkezimize getirilir ve kapsamlı onarım müdahalelerinin ardından testleri de tamamlanıp, yeniden adresinize teslim edilir.

Koşuyolu Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Koşuyolu – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 88 42
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com