İstanbul

Electrolux Servis Güneşli

Elektrik süpürgenizde bir arıza meydana geldiği zaman artık kullanım ömrünü doldurması gibi bir durum asla söz konusu olmamaktadır. Üstelik Electrolux Servis Güneşli bölgesinde kaliteden ödün vermeden ekonomik servis hizmetlerimizden yararlanarak, cihazınızı daha uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Elektrikli süpürgenizin aksesuarlarında fiziksel sorun, motor arızası vb. pek çok farklı nitelikteki elektrikli süpürge arızası için firmamızdan hem ekonomik hem de kaliteli servis desteği alabilirsiniz.

Ekonomik Elektrikli Servis Hizmeti

Geçmişte elektrikli süpürgeler için herhangi bir arıza oluşması durumunda kullanım ömrünü dolduruyordu. Zira son derece fahiş servis fiyatlandırmaları uygulanıyordu. Electrolux süpürge modellerine Güneşli bölgesinde sunduğumuz servis hizmetlerimizde kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Kaliteden ödün vermeden tüm müşterilerimizin Electrolux markalı elektrikli süpürgelerindeki teknik arızalardan ekonomik bir şekilde kurtulabilmelerine yardımcı oluyoruz. Çok uygun süpürge servis fiyatlarımız ve yanı sıra kaliteli müdahale anlayışımız sayesinde cihazınızı daha uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik bu kaliteli ve ekonomik servis hizmetlerimizden 1 yıl garanti desteği alarak, yararlanabilirsiniz.

Güneşli Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Güneşli – Bağcılar – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 495 08 57
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com