İstanbul

Electrolux Servis Göztepe

Göztepe’nin ikamet amacıyla yoğun şekilde tercih edilmesi, bulunduğu bölgenin merkezi konumuyla birlikte, İstanbul’un gelişim dinamiği üzerinde olmasıyla ilişkilidir. Bölgenin yüksek sosyo ekonomik konumu, aynı zamanda yaşam standartlarının da yüksek olmasına neden oluyor. Electrolux Servis Göztepe, semtin özelliklerine uygun olarak geliştirdiği özel çözümlerle, markanın elektrikli süpürge ürünleri için, nitelikli servis hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Electrolux süpürge modelleri, markanın diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi, eşsiz ve ileri teknolojik özelliklere sahiptir. Yaşam alanlarında ki konfor ve temizlik standartlarının sağlanmasında ileri çözümler oluşturan Electrolux elektrikli süpürge modelleri, çeşitli teknik sorunlar nedeniyle yaşam kalitemizde olumsuz etkilere neden olabiliyor. Bu süreçte başvurabileceğiniz teknik servis hizmetlerimiz, süratli ve nitelikli çözümler oluşturarak, yaşam konforunuzun devamlılığını sağlama misyonunu yükleniyor.

Markanın elektrikli süpürge modelleri için ihtiyacınız olan teknik servis hizmetlerine, çağrı merkezimize her gün ve her saat ulaşarak erişebilirsiniz. Tüm taleplerini süratli bir şekilde yanıtlanır. Onarım desteği gerektiğinde, bunun yerinde yapılması için özel donanımlar ve teknik servis personellerine sahip gezici ünitelerimiz bu desteği nitelikli bir şekilde sağlar.

Göztepe Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Göztepe – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 995 08 94
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com