İstanbul

Electrolux Servis Suadiye

Suadiye İstanbul’un yerleşim alanı olarak en yoğun tercih edilen semtlerinden biridir. Bölgenin sunduğu yüksek yaşam konforu ve standartları, aynı zamanda mimarisiyle de destekleniyor. Electrolux markasının, dünya genelinde sunduğu yüksek yaşam konforu sağlayan beyaz eşya ve elektrikle ev aletleri ürünleri, Suadiye ve yakın çevrelerinde de yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Electrolux Servis Suadiye, markanın elektrikli süpürge ürünlerinin ihtiyaç duyduğu, tüm teknik servis desteğini yüksek kalite özellikleriyle sunuyor.

Electrolux süpürge modellerinin sahip olduğu özel teknoloji ve mühendislik özellikleri, bu ürünlerin ihtiyaç duyduğu servis hizmetlerinin de alanında yetkin kişiler tarafından sunulmasını zorunlu kılıyor. Bu alanda uzun yıllardır hizmet sunmakta olan firmamız, benzersiz yapılanmasıyla sektöründe de rol model oluşturuyor.

Semtin tüm özelliklerine göre oluşan yeni ihtiyaç türlerine çözümler geliştiren firmamız, süratli ve kaliteli teknik servis hizmetlerini, bir yıl garantili olacak şekilde sunuyor. Toz torbası, filtre gibi aksesuar ihtiyaçlarınızı adresinize teslim ettiğimiz hizmet yaklaşımımız, aynı zamanda süratle çözüm geliştirebilme yeteneğine de sahiptir. Çağrı merkezimize her gün ve her saat olmak üzere hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz.

Suadiye Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Suadiye – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 232 29 52
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com