İstanbul

Electrolux Servis Ayazağa

Evinizde en sık kullandığınız ürün olan Electrolux elektrikli süpürgeniz, ne kadar gelişmiş teknolojiye sahip olsa da çeşitli etkenlere bağlı olarak arızalanabilmektedir. Cihazınızda bir arıza meydana geldiği zaman kullanımınızı doğrudan etkilemesi bile mutlaka dikkate almalısınız. Gerekli olan onarım müdahalelerini gerçekleştirerek, cihazınızı yeniden ilk günkü performans ve dayanıklılığında kullanılabilir duruma gelmeniz sağlanıyor. Özellikle kaliteden ödün vermeden ekonomik servis müdahalelerini gerçekleştirdiğimiz Electrolux Servis Ayazağa merkezimizde, bütçenizi sarsmayan fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz.

Electrolux gibi gelişmiş altyapıya sahip olan bir marka tarafından geliştirilen elektrikli süpürgenizin arızasının giderilmesinde eş değer kalitede servis altyapısı kullanıyoruz. Teknik teçhizat, uzman personel ve orijinal Electrolux süpürge yedek parçaları şeklindeki detaylar ile tüm süpürge onarım uygulamalarımızda en kaliteli sonuçları alabileceğinizin güvencesini sunuyor.

Süpürge onarımına istinaden sağladığımız hizmetlerimize olan güvenimiz ile siz değerli müşterilerimize 1 yıllık garanti desteği de sağlıyoruz. Garanti desteğimizden tüm müşterilerimiz istisnasız olarak hizmetlerimizi kullanmaları durumunda faydalanabilmektedir. Eğer sizde Ayazağa bölgesinde ikamet ediyor ve Electrolux markalı elektrikli süpürgesi kullanıyorsanız hemen bizi arayarak, bu kaliteli servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ayazağa Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Ayazağa – Sarıyer – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 495 07 18
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com