İstanbul

Electrolux Servis Altıntepe

Elektrikli süpürge kullanımı sırasında yaşayabileceğiniz her teknik sorun için hızlı ve güvenilir servis hizmetleri alabilmenizi sağlamaktayız. Servis merkezimizde Electrolux markalı süpürgelerde meydana gelebilecek her arızaya ilişkin teknik bilgi ve sektörel tecrübeye sahip personeller görev almaktadır. Böylelikle dinamik bir kadroya sahip olan Electrolux Servis Altıntepe merkezimizde, hiçbir arıza çözümsüz kalmıyor. Özellikle de en basit arızalardan, en komplike arızalara kadar her biri için hem kaliteli hem de süratli arıza onarım müdahaleleri gerçekleştirebilmekteyiz. Uzman personellerimiz ile tüm Electrolux markalı süpürgeleriniz için haftanın her günü 24 saat kesintisiz destek sağlıyoruz.

Garantili Electrolux Süpürge Servisi

Gelişmiş servis altyapımız ile Electrolux markalı tüm süpürgeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel servis hizmeti standartlarını sağlayabilmekteyiz. Altıntepe bölgesi genelinde her zaman en iyi süpürge servisi hizmetini alabilmeniz maksadıyla uzmanlarımız, tam donanımlı servis araçlarıyla faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda tüm servis araçlarımız Electrolux süpürge aksesuarları, yedek parça ve diğer bileşenler hususunda her zaman hazırlık durumdadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimize onarım hizmetleri dışında diğer tüm bileşen tedariki konusunda da adresinizde yanıt verebiliyoruz.

Altıntepe Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Altıntepe – Maltepe – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 80 62
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com